Bio kuras

Bio kuras

Malkinė mediena

Šiltiems ir jaukiems Jūsų namams, sėdint vakarais prie židinio. Malkos – tai ekologiškiausias ir seniausias pasaulyje kuras.

Malkinės medienos rūšys: Uosis, ąžuolas, beržas, pušis, juodalksnis, eglė, alksnis, drebulė.

Drėgnumas: Natūralios drėgmės arba džiovinta mediena.

Pakuotės vietinei rinkai: Atvežame malkas priekabose arba jūsų pasirinktu būdu. Susisiekite su mumis dėl iškilusių klausimų.

Pakuotė eksportui: Eksportuojame malkas vieno arba dviejų erdvinio metro dėžėse. Tai patogiausias ir ekonomiškiausias būdas eksportuoti malkas.

Sausi uždegimo pagaliukai

Tai sausos, smulkios malkos, kurios labai palengvina židinio, krosnies, katilo ar laužo įdegimą. Užtenka padėti keletą įdegimo pagaliukų ir Jūs lengvai įdegsite ugnį. Tai puikus sprendimas ieškantiems patogumo.

Drėgnumas: Džiovinta mediena 10-12%

Pakuotė eksportui: Uždegimo pagaliukai pakuojami tinkliniuose maišeliuose po 15 l. (3 kg.) kurie transportuojami dėžėse 1,2 × 1,2 × 1,0 m. (77 maišai dėžėje) arba maišuose po 30 l. (6 kg.), kurie atitinkamai transportuojami dėžėse 1,2 × 1,0 × 2,0 m. (80 maišų dėžėje).

Pjuvenų briketai

Tai ekologiškai švarus ir kaloringas, aukštos šiluminės vertės kuras, naudojamas įvairių rūšių katiluose ir židiniuose. Jis gaminamas iš susmulkintų medienos pjuvenų, kurios suspaudžiamos dideliu slėgiu, be jokių klijų ar chemikalų, todėl šis kuras tikrai ekologiškas.

Naudojimas: Tinka katilinėse ir privačiuose namuose.

Privalumai: Užima mažai vietos, ilgai dega, patogu ir švaru naudoti.

Peleningumas: 0,49%

Drėgmė: 6-7%

Medienos granulės

Naujausia ekologiško kuro rūšis. Medienos granulės gaminamos iš medienos drožlių ir pjuvenų, jas išdžiovinant, sumalant ir supresuojant. Medžio granulės turi mažiau drėgmės nei malkos, todėl yra efektyvus šildymui naudojamas kuras. Gaminant granules, nenaudojami jokie cheminiai priedai ar klijai. Medžio granules lengva sandėliuoti ir transportuoti, jos užima mažiau vietos, nei kitas kietasis kuras.

Pakavimas: 6 arba 8 mm granulės pakuojamos po 15 kilogramų maišuose, po 70 maišų ant padėklo arba didmaišiuose po toną.